Shes blej shtepi kosove

Cima Construction. Mabetex Group. Prime Group.

shes blej shtepi kosove

Sunrise Buildings. BTP Holding. BS Group. Iliria Building. Arberia Com. Euro Invest, Ferizaj.

shes blej shtepi kosove

Lin Projekt. Chelsea Point. Triton Real Estate, Prishtine. Central Construction. Pozhegu Brothers. MABB Group. NTN Tregtia, Prishtine. Princesha Construction. Dukagjini Invest. Kompania ndertimore Mark-ing. Loading Maps. Te gjitha qytetet. Kemi gjetur 0 rezultate. Compare properties Compare. Gjiri i Lalzit. Cima Construction info cimaks.

Presheva.com prezanton: Shes/Blej me portal të ri

Lesna kompleksi-blerti lesna. Mabetex Group info diamondresidence. Prime Group info prime-group. Sunrise Buildings sales gjakova.Premium Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip.

Lexo detajet. Apartamenti ndodhet te garda ne bllok ne nje nga ndertesat teper cilesore. Apartamenti ndodhet ne zonen e kombinatit, shume prane kompleksit cabej. Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri. Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. Apartamenti ndodhet tek kompleksi gener 2, rruga e kosovareve.

Shitet apart. Super super okazion tek liqeni i thate!!! Apartamenti ka kubature shume te rregullte shperndarje me korridor dhe sipefaqe katrore dheb hapsir te bollshme lehtesishte e mobilueshme dhe afer rru Apartament i investuar me arkitekt, sip.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje objekt me 6 kate, i orientuar nga jugu dhe perendim, siguron ndricim natyral gjate te gjithe dites, shikon nga Ndertese me tre kate ka siperfaqe m2 m cdo kat e ndertuar ne m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores.

Shes blej shtepi dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0. Opsione Online lexues 12 njoftime ne pritje. Premium 1. Mobilimi:E MobiluarEuro. Don Bosko Tirane 2.

shes blej shtepi kosove

Mobilimi:Bosh 90, Euro.Lidhu ose Regjistrohu. Kategorite Kryesore Kompania. Dergese e Shpejte. Blej Online. Vegla Pune. Instrument FLUK. Kuti me 45 fio. Pastrus I maje. TORX Kacavide. Adapter i tensi.

Adaptera per te. Adaptor i rryme. Air Temperature. Analog multimet. Sistem Alarmi. Sistem i alarmi. Sistem I Alarmi. Alarm per lokal. Alarm baza dhe koman. Alarm biderksional Alarm profesional ng.

Antene - Perforcues. Bateri rimbushese Bateri rimbushse 6V Drite alarmi me sire.Premium Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. Lexo detajet. Apartamenti ndodhet te garda ne bllok ne nje nga ndertesat teper cilesore. Apartamenti ndodhet ne zonen e kombinatit, shume prane kompleksit cabej. Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen ramazan gaxherri.

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e ali demit, te markata e vjeter. Apartamenti ndodhet tek kompleksi gener 2, rruga e kosovareve. Shitet apart. Super super okazion tek liqeni i thate!!! Apartamenti ka kubature shume te rregullte shperndarje me korridor dhe sipefaqe katrore dheb hapsir te bollshme lehtesishte e mobilueshme dhe afer rru Apartament i investuar me arkitekt, sip.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ne nje objekt me 6 kate, i orientuar nga jugu dhe perendim, siguron ndricim natyral gjate te gjithe dites, shikon nga Ndertese me tre kate ka siperfaqe m2 m cdo kat e ndertuar ne m2 tok me certifikat te rregullt ndodhet ne bregdetin e vlores. Shes blej shtepi dhe njoftime per apartamente me cmime okazion. Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim. Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online.

Cmimi min. Cmimi max. Distance Km nga qendra Te Gjitha 0.

Blej Shtëpi në Shitje dhe me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Opsione Online lexues 11 njoftime ne pritje. Premium 1.Shtepia eshte. Shitet shtepia m2 ne 7 ari truall ne lagjen Arberia. Objekti eshte shume i pershtatshem per Amb. Shiten 2 shtepi njera 2 katshe dhe tjetra 1 katshe te dyjat m2, ne Shitet shtepia e re m2 ne 5 ari truall te shkolla 7 Marsi ne Emshir. Shitet shtepia m2, ne 10 ari truall, ne lagjen Mati 2. Shtepia eshte ndertim i ri dhe e paperfund. Shitet shtepia m2 ne 7. Shtepia eshte e re, ka plan te bukur dhe hapes.

Shitet shtepia m2 ne 4. Gjindet afer shkolles 7 Marsi. Shtepia Shitet me mobilj. Shtepia disponon 3. Ofrohet shtepia ne shitje ne Vushtrri e shtrire ne 2.

shes blej shtepi kosove

Shitet Shtepia ne Prishtine ne Rr. Agim Qela Lagjja Kalabria : Shtepia eshte 3 katshe dhe ka 6 ari o. Shitet Shtepia ne lagjen Kodra e Trimave. Shtepia eshte ndertuar ne vitin dhe ka flete posedues. Shiten dyer, dritare, prodhime t.

Shtepi me qera ne Velani m2 dhe me Garazhe Leshohet shtepia me qera ne lagjen Velania perkatesi. Shtepia ne shitje ,ne lagjen Matigona Residence.Lexo detajet.

Shes blej makina dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ku mund te gjeni merrjep makina ne gjermani shes makina te lira merrjep vetura ne kosove makina ne shitje ne shkoder gjej makina okazion makina ne shitje te lira makina te perdorura ne shitje ne shqiperi shiten makina me letra euro makina ne shitje tirane durres makina deri ne euro.

Identifikohu Regjistrohu! Publiko Njoftim al English Albanian Italian. Rregullat - Reklama - Rreth nesh - Publiko Njoftim.

Shiten 3 shtëpi luksoze në Preshevë

Per te gjithe ju individ, punonjes apo sipermarres qe deshironi te merrni nje leje qarkullimi me makine duhet te aplikoni online. Viti minimal i prodhimit Te Gjitha Vw Tiguan, 2. Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Manual 10, Euro.

Kambio: Automatik 9, Euro. Kambio: Automatik 2, Euro. Sharon Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Manual Euro. Volkswagen Golf-4 Tirane Nafte Karburanti. Kambio: Automatik 1, Euro. Kambio: Manual 1, Euro. Kambio: Manual 2, Euro. Ford Focus. Opel Astra 1. Bmw Tirane Nafte Karburanti. Shes Volkswagen Lupo Motorr 1. Shes Toyota Yaris 1. Shitet Bmw Tirane Nafte Karburanti.

Kambio: ManualLeke. Ford Tirane Nafte Karburanti. Shitet Lezhe Benzin Karburanti. Ford Focus- Tirane Nafte Karburanti.Transportin si d. Shitet krevat dhe dyshek i bere me porosi. Krevati me permasa x Krevat me permasa me te medha. Leshoj mjete pune me qyra gjenerator agregat 50 kv dizel me qyra trensportin e bejm vet be.

Shitet shtrati qe luhatet ne gjendje shume te mire. E perdorur vetem 2 muaj. Dimesionet 90me50 Jogi. Ne punojm si ndermjetsus kosov turqi bulgari maqedoni malizi. Qdo lloj makina mund te sjellim.

Për shtëpi

Punojm sipas porosis dhoma gjumi, dollapa, rafta te ndryshem, komoda per Tv, Zyre, Kafeteri, Shank. With agreement. Transportin si d Lipjan Sot, Krevat me permasa me te medha Fier Sot, Fier Sot, Permasat x Ne gjendje te shkelqyer Fier Sot, Building materials qeremide cop qeremide ne lipjan Lipjan Sot, Dhurate vjen me gjithe lule. Vushtrri Sot, Qeremidet merren nga bleresi ne vend! Cars and tools Hillt te Hillti i modelit te ri shum i mir modeli fill i ri pa asniproblem Gllogoc Sot, Cars and tools Hilt boch 11 Leshojm.

Cars and tools Motorr shtill me benxin Per asfally kocka beton shum i fort Gllogoc Sot,


thoughts on “Shes blej shtepi kosove

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *